DOSTAWA GRATIS W CAŁEJ POLSCE
BEZPŁATNE POTWIERDZENIE DOSTAWY
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI
KONTAKT (+48) 790 232 632
Żywe kwiaty we włosach Panny Młodej

Żywe kwiaty we włosach Panny Młodej

Decydując się na żywe kwiaty we włosach podczas ślubu, nadamy swojej fryzurze wyjątkowego wykończenia. Rośliny, które urzekają nas swoją doskonałością, barwą, zapachem oraz budową, są znakomitym produktem, pozwalającym uzyskać tzw. “efekt wow”. Dodatkowo, żywe kwiaty jako element ozdobny włosów oraz kreacji ślubnych, są obecnie bardzo modne na światowych pokazach.

Korzystanie z naturalnego piękna roślin oraz mnogości gatunków, które mogą być wykorzystane zarówno jako motyw główny, jak również dodatek, sprawia, że możemy uzyskać wyjątkową ozdobę, która zwróci uwagę wszystkich Gości weselnych.

Wśród najczęściej wybieranych modeli kwiatów we włosy Panny Młodej, wyróżniamy przede wszystkim:


wianki
– wielki powrót wianków sprawił, że coraz częściej decydujemy się na tego typu dekorację głowy. Nie tylko pasują do każdego kształtu twarzy, ale również mogą być wykonane w różnych wariantach: począwszy od delikatnych kwiatków po duże kompozycje.
półwianki – jeśli zdecydowałyśmy się na upięcie typu kok, półwianek będzie dobrym rozwiązaniem, aby połączyć dziewczęcy look z elegancką fryzurą.
fascynatory – pomimo skomplikowanej nazwy, fascynatory, czyli wszystkim doskonale znane toczki, są jednymi z najpopularniejszych dekoracji włosów, które skradły serce niejednej kobiecie.
grzebyki – ślubne upięcie bez użycia grzebyka ze świeżych kwiatów, jest dla wielu kobiet nie do pomyślenia. W girlandzie, każda Panna Młoda znajdzie urzekający model, który będzie jedyny w swoim rodzaju.

Coraz częściej decydujemy się na śluby tematyczne, np. retro, natural albo rustykalny. W dużej mierze jest to związane z naszym stylem codziennym oraz wyznawaną filozofią życiową. Decydując się na wpięcie odpowiednich kwiatów we włosy Panny Młodej, możemy podkreślić motyw przewodni całego wesela.

Ostatnie Newsy

Kwiaty na dzień kobiet – liczy się temperament przyszłej właścicielki

Kwiaty na dzień kobiet – liczy się temperament przyszłej właścicielki

Dzień Kobiet – jakie kwiaty wybrać dla naszych Pań? Kosztują od kilkunastu złotych do nawet kilkunastu tysięcy złotych. A wiele kobiet bez względu na ich niezależność, siłę czy wyemancypowanie nadal uwielbia je dostawać. Z okazji 8 marca, święta wszystkich Pań, oto krótki poradnik. Sprawdź jakie kwiaty kupić na Dzień Kobiet. Jaki bukiet warto kupić żeby […]

Czytaj więcej
Symbolika kwiatów

Symbolika kwiatów

Symbolika kwiatów miała kiedyś ogromne znaczenie – za pomocą konkretnych roślin wyrażano uczucia i to nie tylko pozytywne, informowano o zamiarach. Wagę przywiązywano nie tylko do symboliki samych kwiatów, ale też ich kolorów, a nawet stopnia rozwinięcia pąków! Dziś każdy wie, że czerwone róże są oznaką płomiennej miłości. A co z pozostałymi kwiatami? Poznajcie symbolikę […]

Czytaj więcej
Array
(
  [0] => File / functions.php
  [1] => Hook / after_setup_theme
  [2] => Hook / init
  [3] => Hook / wp_loaded
  [4] => Hook / wp_enqueue_scripts
  [5] => Hook / wp_footer
)