Kwiaciarnia internetowa KWIACIARNIA.COM.PL zapewnia dostęp do szybkich i bezpiecznych płatności, których gwarantem są najlepsi operatorzy. Obsługujemy nowoczesne płatności elektroniczne, międzynarodowe, karty kredytowe. Za zamówienie można zapłacić ponadto klasycznym przelewem na konto lub punktami Premium Club. Firmy korzystające z naszych usług uzyskują dostęp do płatności odroczonej.

1. Karta kredytowa

Obsługujemy: Visa, Maestro, MasterCard, American Express, DinersClub, JCB, PolCard, MasterPass

Bezpieczeństwo transakcji kartą kredytową przez Internet jest gwarantowane przez systemy płatności PolCard oraz PayPal. Numer karty kredytowej udostępniany jest jedynie do operatora płatności, a Poczta Kwiatowa® otrzymuje tylko status weryfikacji karty. Takie rozwiązanie spełnia wymagania systemów płatniczych Visa i Europay dotyczące e-commerce. Przekazywanie informacji dotyczących posiadacza karty odbywa się z użyciem protokołu bezpieczeństwa SSL, z możliwością wykorzystania pełnego 128-bitowego szyfrowania.

2. Przelew internetowy

Przelewy realizowane są przez operatora PayU (dawniej Platności.pl). Po wybraniu jednego z niżej wymienionych banków, zostaniesz przeniesiony na stronę internetową operatora (PayU), a następnie na stronę Twojego banku, do okienka logowania. Odbiorcą płatności jest PayU S.A. ul. Grunwaldzka 182, 60-166 Poznań wpisany do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000274399. PayU wykonuje jedynie autoryzację płatności. Pełna kwota za zamówienie przekazywana jest do Poczty Kwiatowej®.

PKO Bank Polski

Bank Pekao S.A.

BGŻ BNB Paribas

Credit Agricole (Przelewy online)

Banki spółdzielcze

Bank Millenium

mBank (mTransfer)

T-Mobile

Idea Bank

Getin Bank

BLIK system płatności

Citi Handlowy

ING Bank Śląski

Bank Zachodni WBK (przelewy24)

Noble Bank

Inteligo

Orange Finanse

Deutsche Bank Polska S.A.

Euro Bank

Alior Bank (Płacę z Alior)

PBS Bank

Bank Ochrony Środowiska

3. PayPal

Zapłać kartą kredytową lub z salda konta PayPal (operator nie realizuje płatności za tytoń i alkohol). Uwaga: Aby zlecenie zostało prawidłowo zweryfikowane należy dokonać płatności w ciągu 15 minut od wybrania metody płatności. Płatność w systemie PayPal może wiązać się z dodatkowymi opłatami.

Klarna (dawniej Sofort)

Bezpieczne płatności, szybka dostawa. Zapłać wygodnie za zamówienie używając swoich danych logowania do bankowości internetowej oraz jednorazowego kodu weryfikacyjnego. Poczta Kwiatowa® otrzyma od Klarna potwierdzenie zlecenia przelewu, które umożliwi natychmiastową realizację Twojego zamówienia.

4. BLIK

System płatności dla użytkowników bankowości mobilnej. Usługa dostęna jest w Alior Banku, Banku Millennium, Banku Zachodnim WBK, ING Banku Śląskim, mBanku, PKO Banku Polskim, Inteligo, Orange Finansach, Getin Banku, T-Mobile Usługach Bankowych, BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbanku oraz Credit Agricole.

5. Przelew pocztowy / tradycyjny

Zapłać za zamówienie bezpośrednio na nasze konto bankowe:

Poczta Kwiatowa Sp. z o.o., ul. Corazziego 2, 00-087 Warszawa, Polska

Bank Pekao S.A. XVII O/Warszawa

Nr: 67124021511111000033094612

W tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia.

Przelewu należy dokonać z 36 godzinnym wyprzedzeniem względem doręczenia.

Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po zaksięgowaniu środków pieniężnych na koncie.

Nie przekazujemy zamówień do realizacji na podstawie potwierdzenia wykonania przelewu.

6. Płatności międzynarodowe

www.pocztakwiatowa.pl udostępnia nowoczesne, szybkie i wygodne metody płatności, w tym płatności międzynarodowe. Poniżej przedstawiamy listę typów kart obsługiwanych przez naszą kwiaciarnię internetową dla klientów posługujących się kartami kredytowymi, debetowymi oraz elektronicznymi dostępnymi w różnych krajach Europy.

Maestro (Anglia, Austria, Hiszpania)

Laser ( Irlandia )

Sofortueberweisung (Niemcy)

iDEAL (Holandia)

CartaSi (Włochy)

Solo (Anglia)

ELV (Niemcy)

Giropay (Niemcy)

Carte Bleue (Francja)

Dankort (Dania)