DOSTAWA GRATIS W CAŁEJ POLSCE
BEZPŁATNE POTWIERDZENIE DOSTAWY
BEZPIECZNE PŁATNOŚCI
KONTAKT (+48) 790 232 632
Kwiaty na dzień kobiet – liczy się temperament przyszłej właścicielki

Kwiaty na dzień kobiet – liczy się temperament przyszłej właścicielki

Dzień Kobiet – jakie kwiaty wybrać dla naszych Pań? Kosztują od kilkunastu złotych do nawet kilkunastu tysięcy złotych. A wiele kobiet bez względu na ich niezależność, siłę czy wyemancypowanie nadal uwielbia je dostawać. Z okazji 8 marca, święta wszystkich Pań, oto krótki poradnik. Sprawdź jakie kwiaty kupić na Dzień Kobiet.

Jaki bukiet warto kupić żeby sprawić Paniom przyjemność? Jak się okazuje liczy się nie tylko wygląd bukietu, ale i charakter czy temperament jego przyszłej właścicielki. Warto wybrać oryginalne, dopasowanie do kobiety…

TULIPANY W MODZIE, SYMBOLIZUJĄ WIELKĄ MIŁOŚĆ

Czerwone tulipany są nadal najczęściej wybierane, szczególnie z okazji święta Pań. Kwiaty w tym kolorze symbolizują wielką miłość.

BIAŁE TO CZYSTOŚĆ I NIEWINNOŚĆ

Biały kolor symbolizuje czystość i niewinność. Mało kto wie, że tulipany w tym kolorze symbolizują także…przebaczenie.

RÓŻE DLA ZAKOCHANYCH

Czerwone róże są idealne dla osób zakochanych i zauroczonych sobą. Kwiaty te nawiązują do miłości i namiętności. Są obok tulipanów równie częstym wyborem mężczyzn.

BIAŁE RÓŻE WYRAZEM SZACUNKU

Białe róże są wyrazem szacunku, wrażliwości i duchowości. Według niektórych wierzeń to także symbol długiej i wiernej miłości. Mówi się, że to idealny prezent dla osób eleganckich, ceniących ład i porządek.

RÓŻOWE RÓŻE IDEALNE DLA PRZYJACIÓŁKI

Różowe róże są mniej zobowiązującym kolorem niż czerwone. To idealny prezent dla przyjaciółki. Dzięki nim obdarowywanej przez nas osobie możemy przekazać, że darzymy ją ogromną sympatią.

TRADYCYJNY GOŹDZIK?

Dziś już nie w parze z rajstopami, ale dla sporej grupy mężczyzn goździki nadal wiodą prym gdy idzie o wybierane przez nich kwiaty z okazji Dnia Kobiet. Co oznaczają? Gorące podziękowania. Ciekawe czy kupujący je panowie są tego świadomi, czy wybierają te popularne kwiaty właśnie ze względu na tradycję?

Ostatnie Newsy

Kwiaty na dzień kobiet – liczy się temperament przyszłej właścicielki

Kwiaty na dzień kobiet – liczy się temperament przyszłej właścicielki

Dzień Kobiet – jakie kwiaty wybrać dla naszych Pań? Kosztują od kilkunastu złotych do nawet kilkunastu tysięcy złotych. A wiele kobiet bez względu na ich niezależność, siłę czy wyemancypowanie nadal uwielbia je dostawać. Z okazji 8 marca, święta wszystkich Pań, oto krótki poradnik. Sprawdź jakie kwiaty kupić na Dzień Kobiet. Jaki bukiet warto kupić żeby […]

Czytaj więcej
Symbolika kwiatów

Symbolika kwiatów

Symbolika kwiatów miała kiedyś ogromne znaczenie – za pomocą konkretnych roślin wyrażano uczucia i to nie tylko pozytywne, informowano o zamiarach. Wagę przywiązywano nie tylko do symboliki samych kwiatów, ale też ich kolorów, a nawet stopnia rozwinięcia pąków! Dziś każdy wie, że czerwone róże są oznaką płomiennej miłości. A co z pozostałymi kwiatami? Poznajcie symbolikę […]

Czytaj więcej
Array
(
  [0] => File / functions.php
  [1] => Hook / after_setup_theme
  [2] => Hook / init
  [3] => Hook / wp_loaded
  [4] => Hook / wp_enqueue_scripts
  [5] => Hook / wp_footer
)